Наталя Вишневська-Буренко

Артистка-вокалістка І категорії

Народилася 25 листопада 1981 року.

У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша працює з 2006-го. У 2014-му закінчила факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету. 

За час роботи у театрі була задіяна у низці вистав та театралізованих концертних програм театру: «Труффальдіно» – Кларіче, «Вечірка в стилі джаз» – Душечка, «Український лохотрон» – Мотря, «ХЕРСОН 1918/2018», «Лускунчик» – Марі, «День за днем» – Жінка, «Зірки Різдвяної ночі» «8 посмішок весни», та багато інших.

Волонтерка «Творчої сотні». У 2017 році нагороджена відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Учасниця фестивалів «The future of Europe» та «E-WERK FREIBURG».

Наразі задіяна у виставах та театралізованих концертних програмах: «Лісова пісня» – Родиця, «За двома зайцями» – подружка Проні, Монашка, «Зірка кохання» – Матильда, «Джаз і дівчата» – 2-га дівчина, «Лавина» – Старійша жінка, «Херсонські манси» – Валя, «Чайка» – Чайка, альтер его Треплева, «6,5», «Сюрприз» – Мавпочка, «Фея у царстві тролів» – Зоряна, «Вечір у Парижі», «Музичний коктейль для гурманів», «Amore mio - Італія!». Є солісткою та авторкою ідеї створення програми «Музика, народжена країною».

Бере активну участь у міських та обласних творчих заходах. Солістка кавер-гурту. 

Членкиня Національної спілки театральних діячів України.

Наталя Вишневська-Буренко Наталя Вишневська-Буренко Наталя Вишневська-Буренко Наталя Вишневська-Буренко Наталя Вишневська-Буренко