Андрій Клочко

Артист драми І категорії

Народився 13 грудня 1988 року.

У 2010 році закінчив Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Того ж року приєднався до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Справжніми творчими здобутками стали його ролі: «Розмова, якої не було» – Ігор, «Будинок на кордоні» – Я, «Шалапутні коханці» – Батістен, «Ідзанамі» – Жак Клодьє, «Український лохотрон» – Герасим Калитка, «Ромео і Джульєтта» – Няня, «Труффальдіно» – Перший слуга готелю, «Як в Таврійському селі куми весело жили» та ін. А також ролі у казках для дітей: «Лускунчик» – Мишачий король, «Малюк і Карлсон» – Грабіжник Рулле, «Неймовірні перевтілення» – Кіт, «Чарівна галявина» – Боровик Сивоус та ін. Має у творчому доробку моновиставу «Остання Сюїта».

Понад 10 років є членом оргкомітету Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

У 2020-му закінчив Херсонський державний університет – факультет «Культури і мистецтв».

Наразі задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «За двома зайцями» – друг Голохвастого, «Джаз і дівчата» – Пачуко, «Фейс_контроль» – Шефлер, «Обережно, жінки!» – Мім, «Херсонські манси» – Платон, «Лісова пісня» – Дядько Лев, Лісовик, «Сон літньої ночі» – Егей, Лісовий дух, «Дванадцята ніч, або що захочете» – Мальволіо, «Чайка» – Ілля Шамраєв, «Легенда про Дракона» – Бек, «Фея в царстві тролів» – Троль Шпигун, «Неймовірні перевтілення» – Кіт, «Коза-Дереза» – Дід, «Як козаки відпочивали».

Знімається у рекламі.

Андрій Клочко Андрій Клочко Андрій Клочко Андрій Клочко Андрій Клочко