Руслан Вишнивецький

Заслужений артист України, провідний майстер сцени

Народився 4 грудня 1982 року.

У 2004-му закінчив Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Вивчився на актора драматичного театру. У 2005-му приєднався до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

За час роботи був задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «Назар Стодоля» – Гнат, «Жар кохання на лоні природи» – Микита, «Фіалка Монмартра» – Фліромонд, «Три мушкетери» – Араміс, «Фаворит» – Сальдо, «Страшна помства» – Степан, «Гамлет» – Лаерт, «Американська рулетка» – Сергій, «Нью-Йорк, Нью-Йорк» – Террі, «Ярослав Мудрий» – Герольд, «Зупинка за совістю» – міліціонер Степан, «На великій дорозі» – Борцов, «Дядечків сон» – Мозгляков, «Ромео і Джульєтта» – Капулетті, «Се Ля Ві» – Месьє Д'Амбріє, «Будинок на кордоні» – Дипломат, Капітан саперів, «Труффальдіно» – Флоріндо, «Ображені. Білорусь» – Старий та інші. Як ведучий та вокаліст, бере участь у театралізованих концертних програмах. 

У 2016 році отримав почесне звання «Заслужений артист України».

Наразі задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «За двома зайцями» – Свирид Голохвастов, «Джаз і дівчата» – саксофоніст Джо, «Ніч перед Різдвом» – Вакула, «Моя дорога Сільвія» – Грег, «Лавина» – Чоловік, син старої жінки та старого чоловіка, «Зірка кохання» – Костянтин, «Обережно, жінки!» – Серж, «Межа, або у контейнері» – Віталій, «Каліка з острова Інішмаан» – Лікар МакШеррі, «Дванадцята ніч, або що захочете» – Орсіно, «Як козаки відпочивали», «Amore mio - Італія!», «Херсонські манси» – Яков Шарф, «Шість страв з однієї курки» – Син, «Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів» – Дільничий, «Як козаки відпочивали».

Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький