Антон Лисенко

Артист драми І категорії

Народився 4 липня 1988 року.

2009-го закінчив Херсонський державний університет. З 2010 року працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

За час роботи ви бачили його у виставах та театралізованих концертних програмах: «Рольові ігри» – Шеф, «Будинок на кордоні» – Дипломат, «Справа №…» – Суддя, «Вечірка в стилі джаз» – Малюк Мо, «Енеїда» – Зевс, Турн, «Нью-Йорк, Нью-Йорк» – Піт Буль, «Труффальдіно» – Брігелла, «Театральний капусник» та ін. Має у доробку моновиставу «Мені б у небо». Незмінний Дід Мороз на святкових заходах. 

Наразі працює як артист на разових викликах. Задіяний у виставах: «Ніч перед Різдвом» – Голова, Пацюк, «Каліка з острова Інішмаан» – Малюк Боббі, «Дванадцята ніч, або що захочете» – Антоніо, «Майська ніч» – Голова, «Межа, або у контейнері» – Донатас.

Автор декількох драматичних перекладів та п'єс, що зіграні на сцені Херсонського театру. Зокрема: «Будинок на кордоні», «Остання Сюїта», «Мені б у небо». 

Підприємець. Засновник школи акторської майстерності та ораторського мистецтва «Апарт». Засновник консалтинг-центру комунікації Антона Лисенко. Ведучий публічних заходів, модератор бізнес-івентів. 

Організатор та співорганізатор багатьох громадських та творчих ініціатив. Наприклад літературний проєкт «Розумна середа» та культурний проєкт «Квартирник». Фанат свого міста та південної землі, ведучий кількох авторських прогулянок Херсоном.

Антон Лисенко Антон Лисенко Антон Лисенко Антон Лисенко Антон Лисенко