Віталій Пронько

Артист драми ІІ категорії

Народився 27 лютого 1989 року.

Вихованець Олешківського дитячого будинку-інтернату. Навчався в Харківському обліково-економічному коледжі на соціального працівника. Закінчив Херсонський державний університет – кафедру культурології факультету культури і мистецтв. У 2016-му приєднався до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

За період роботи у театрі був задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «Кайдаш & Sons» – Совість, «All inclusive, або мільйонер на тиждень» – Бандит та ін. Має у творчому доробку моновиставу «Vitalius». 

Наразі задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «Каліка з острова Інішмаан» – Біллі, «За двома зайцями» – Жид, «Лавина» – Старійший чоловік, «Лісова пісня» – Потерча, «Майська ніч» – Посіпака,  «Легенда про Дракона» – Соловей-Розбійник, «Фея в царстві тролів» – Троль Командир. 

Віталій Пронько з раннього дитинства мріяв стати артистом. Через вроджені вади хлопця мало хто вірив, що йому таки вдасться досягнути бажаного. Проте Віталій довів: у мрій немає перешкод! 

Віталій Пронько Віталій Пронько Віталій Пронько Віталій Пронько Віталій Пронько