Валерія Мавріді-Михайловська

Головна хормейстерка театру

Народилась 25 травня 1981 року.

З 1998 по 2001 рік навчалась у Херсонському музичному училищі за спеціальністю «Хорове диригування». Протягом 2001-2006 років здобувала вищу освіту в Одеській консерваторії (нині – Одеська національна музична академія ім. А.В.Нежданової) на вокально-хоровому факультеті. 

Отримавши диплом спеціаліста, вирішила продовжити навчання й у 2006 році вступила до музично-виконавської аспірантури (асистентури-стажування) при Одеській консерваторії – спеціальність «Музичне мистецтво» (спеціалізація – «Хорове диригування»). По закінченню у 2009 році отримала кваліфікацію концертний виконавець, викладач вищого навчального закладу мистецтв. 

У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша на посаді головного хормейстера працює з 2009 року.

З приходом у театр почала активно займатися створенням музичного репертуару для артистів-вокалістів, організувала вокальний ансамбль. Збагатила й продовжує збагачувати вокальний репертуар солістів, займається з театральним хором, аранжуванням та адаптацією музичних композицій.

Також разом із артистами-вокалістами бере участь у музичних оркестрових програмах, концертах та виставах. Зокрема, «Музика віри, надії, любові…», «Зірки різдвяної ночі», «Театр призначає Вам побачення», «Музичний кіносерпантин», «Херсонські манси», «Зірка кохання», «Чарівна галявина», «Коза-Дереза», «Музика, народжена країною», «Музичний коктейль для гурманів», «Amore mio - Італія!», «Сон літньої ночі», «Малюк і Карлсон», «All inclusive» та інші.

Неодноразово була членом журі обласних та міських мистецьких фестивалів і конкурсів. Серед них, «Кришталеві нотки» та «Купальські зорі». Окрім того, співпрацює з Херсонським училищем культури.

Членкиня Національної спілки театральних діячів України.