Вадим Гнідаш

Артист драми ІІ категорії

Народився 9 січня 1967 року.

У 1988-му закінчив Херсонське училище культури. 1990-го прийшов до театру ім. М.Куліша. Більше 20 років працював артистом балету. У 2010 році став артистом драми ІІ категорії.

Був задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «Червоні вітрила» – Батько, «Буратіно» – Дуремар, «Вовки та вівці» – Садівник, «Лускунчик» – Дроссельмеєр, «Продавець дощу» – Шериф, «Будинок на кордоні» – Страж, «Свіччине весілля» – Кмітич, «Ще раз про любов» – Ральф, «Труффальдіно» – Начальник сторожі, «Ромео і Джульєтта» – Аптекар, «Малюк і Карлсон» – Батько, «8 посмішок весни» та ін. Неодноразово був Дідом Морозом на новорічних виставах.

Зараз Вадима Гнідаша можна побачити у виставах: «Сюрприз» – Крокодил, «Коза-Дереза» – Ведмідь, «Легенда про Дракона» – Дракон Драго, Дід Мороз, «Фея у царстві тролів» – Король кажанів, Дід Мороз, «Джаз і дівчата» – Моцарелло.

Наразі – викладач та балетмейстер театр-студії при Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі «Пролісок».

Балетмейстер та постановник боїв низки вистав. Зокрема «Записки божевільного», «Український лохотрон», «Ще раз про любов», «Чарівна галявина» та ін.

Штатний фотограф театру.

Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш