Таїсія Новачук

Заслужена артистка України

Народилася 4 жовтня 1981 року.

Розпочала творчий шлях в 90-х роках ХХ століття. У дитячі роки брала участь у численних пісенних конкурсах та фестивалях. У 1996-му стала студенткою Київського коледжу естрадного та циркового мистецтв, де опанувала фах артиста-вокаліста (соліст естради). Протягом 2003-2005 рр. навчалась у Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв – отримала диплом спеціаліста за фахом «Артист-соліст-вокаліст, викладач фахових дисциплін».

У студентські роки продовжувала відточувати професійну майстерність, приймаючи участь у багатьох творчих проєктах. З піснею «Я і ти» Таїсія Новачук перебувала в ефірі Національного телевізійного каналу «Культура» протягом 2005-2006рр. У 2006-му отримала запрошення до всесвітньовідомого шоу «Дю солей» в якості соліста, але, будучи вагітною, відмовилася від пропозиції.

З 2005 року вела педагогічну роботу: працювала викладачем естрадного відділу Київського обласного училища культури. А також вчила естрадному співу вихованців школи-студії при Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв (2009-2010рр). У 2009р. закінчила із золотою медаллю Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв та отримала ступінь магістра за фахом «Концертний виконавець, керівник вокального ансамблю, викладач фахових дисциплін вищих навчальних закладів 3-4 рівня».

У 2007 році дебютувала в якості композитора. ЇЇ пісня «Моя Україна» неодноразово звучала на національних радіостанціях, з нею Таїсія виступала на провідних концертних майданчиках країни.

У серпні 2011-го приєдналася до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша. За час роботи була задіяна у низці вистав та театралізованих концертних програм. Зокрема, «Територія жінки» – Подружка,  «Лускунчик» – Біла Миша тощо. Як солістка, приймала участь у музичних програмах: «Співоча Україна», «Оплески під завісу», «Диско, ретро, джаз», «8 посмішок весни» тощо.

У 2020-му була удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Наразі задіяна у виставах та театралізованих концертних програмах: «Джаз і дівчата» – Душечка, «Лісова пісня» – Родиця, «Фея у царстві тролів» – Сміляна, «Майська ніч» – Дівчина, «За двома зайцями» – Подружка, Монашка, «Херсонські манси» – Аля, «Музичний коктейль для гурманів», «Вечір у Парижі», «Amore mio - Італія!», «Як козаки відпочивали», «Музика, народжена країною».

Таїсія Новачук Таїсія Новачук Таїсія Новачук Таїсія Новачук Таїсія Новачук