Сергій Мевша

Артист драми І категорії

Народився 23 липня 1993 року. 

У 2013-му закінчив Херсонське училище культури. З того ж року приєднався до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша. 

За період роботи у театрі був задіяна у виставах та театралізованих концертних програмах: «Буратіно» – Карабас, «Ідзанамі» – Ерве, «Ще раз про любов» – Чак, «Будинок на кордоні» – Дипломат, Митник, «Ромео і Джульєтта» – Петручіо, «Кайдаш & Sons» – Руслан, «Не турбувати» – Роні, «Ображені. Білорусь» – Пташиний, «Малюк і Карлсон» – Грабіжник.

Наразі задіяний у виставах та театралізованих концертних програмах: «Джаз і дівчата» – Ганс Зубочистка,  «Зірка кохання» – Бармен, «Лавина» – Молодий чоловік, «Сюрприз» – Крокодил, «Легенда про Дракона» – Ілля Муромець, Дракон Драго, «Фея у царстві тролів» – Троль Охоронець, Дід Мороз, «Коза-Дереза» – Ведмідь, «Межа, або у контейнері» – Лікар, «Лісова пісня» – Той, що греблю рве, «Майська ніч» – Левко, Посіпака І, «За двома зайцями» – Поліцейський, «Чайка» – Семен Медведенко, «Сон літньої ночі» – Егей, Лісовий дух, «Як козаки відпочивали». Бере участь у театралізованих концертних програмах.

Сергій Мевша Сергій Мевша Сергій Мевша Сергій Мевша Сергій Мевша