Ольга Крилова

Артистка драми ІІ категорії

Народилася 11 квітня 1985 року.

Протягом 2013-2017 років навчалась у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.Котляревського. Отримала диплом бакалавра, освоїла фах актора драматичного театру і кіно.

З 2016 по 2018-й працювала у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша. За час роботи була задіяна у виставах та концертних програмах театру: Вагітна у виставі «Херсонські манси», Лялька у виставі «Планета Факірів», Марія у виставі «Український лохотрон», Фея у виставі «Чарівна галявина», Сміляна у виставі «Фея у царстві тролів», Мешканка міста у виставі «Розстріляна доля», Відвідувачка кафе у виставі «Моя мрія – Broadway!», Ведуча у концертній програмі «Кіносерпантин», Ведуча та Леді Бах у виставі «Новорічне Євробачення», Жінка у виставі «День за днем», Ведуча у концертній програмі «Новорічний вогник». Також була задіяна у балетних номерах.

Після творчої перерви у 2020-му повернулась до ХОАМДТ ім. М.Куліша, працює артисткою театру. Наразі задіяна у виставах та театралізованих концертних програмах: «Херсонські манси» – Вагітна, «Сюрприз» – Тигреня, «Чайка» – Маша та інші. Долучається до музичних програм у якості ведучої.

Ольга Крилова Ольга Крилова Ольга Крилова Ольга Крилова Ольга Крилова