Олена Пасько

Артистка драми ІІ категорії

Народилась 17 липня 1976 року.

Закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Сценічну діяльність розпочала 1996-го у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

За час роботи у театрі виконала чимало ролей у виставах, була задіяна як ведуча та учасниця театралізованих концертних програм: «Зачарований острів» – Королева, «Дядечків сон» – Полковниця, «Розстріляна доля» – Стефанія, «Все шкереберть» – Красуня, «Принцеса Т» – Подруга, Адельма, «Ідзанамі» – Мадлен, «Кайдашева сім’я» – Мелашка, «Свіччине весілля» – Ульріка, «Ромео і Джульєтта» – Леді Монтеккі, «Будинок на кордоні» – Теща, «Неймовірні перевтілення» – собачка Мотя, «Чарівна галявина» – Суничка, тощо. Неодноразово була Снігуронькою на новорічних святах для дітей. Як ведуча, бере участь у театралізованих концертних програмах.

Наразі задіяна у виставах та театралізованих концертних програмах: «Лісова пісня» – Мавка польова, «Ображені. Росія» – Кавказка, «Сюрприз» – Равлик, «Легенда про Дракона» – Вчителька, Жителька міста, Снігуронька, «Фея у царстві тролів» – Снігуронька, «Неймовірні перевтілення» – Собачка Мотя, «Моя хата скраю...» – Мати.

Знімається у кіно – херсонських короткометражних картинах. Зокрема, у фільмі Олександра Юдіна «Die dumme Frau» («Глупая женщина»). Картину представляли на різних фестивалях. 

Членкиня Національної спілки театральних діячів України.

Олена Пасько Олена Пасько Олена Пасько Олена Пасько Олена Пасько