Ангеліна Павлюк

Артистка драми ІІ категорії

Народилась 13 липня 1999 року.

Протягом 2014-2016 років працювала артисткою на разових викликах у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

У 2015 році взяла участь у конкурсі «Міс Мельпомена», що проходив на базі ХОАМДТ ім. М.Куліша. За підсумками конкурсу була обрана на роль Джульєтти у 2015-му році. Того ж року зіграла головну жіночу роль у виставі «Ромео і Джульєтта» за п’єсою В. Шекспіра. Також брала участь у театралізованому шоу «Театральна кухня» та концертних програмах, приурочених до 8 березня та Міжнародного дня театру.

Протягом 2016-2020 рр. навчалась у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Отримала диплом бакалавра. Спеціальність - актор драми, театру і кіно.

Паралельно з навчанням працювала артисткою на разових викликах у Київському академічному молодому театрі. За час роботи була задіяна у низці виставах: «Місто сонця» – Лялька, «Куди піти?» – Мар’я, «Марко Пекельний» – Українка, Відьма, «Проблема в кубі» – Я, «Дикі люди» – Щось.

З 2020-го працює у штаті ХОАМДТ ім. М.Куліша. Задіяна у виставах і театралізованих концертних програмах: «За двома зайцями» – Химка, «Amore mio - Італія!» – Селянка, Джульєтта, «Фея у царстві тролів» – Зоряна, «Сюрприз» – Апельсин, «Вечір у Парижі» – Ведуча, «Майська ніч» – Галя, «Звірині історії», «Криваве весілля» – Служниця та ін.

Знімалась у серіалі «Агенти справедливості».

Ангеліна Павлюк Ангеліна Павлюк Ангеліна Павлюк Ангеліна Павлюк Ангеліна Павлюк