Андрій Кобєлєв

Артист драми ІІ категорії

Народився 24 грудня 1973 року.

У 1998-му закінчив Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. З того ж року працює в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

Був задіяний у низці вистав: «Казка про Федота-Стрільця» – Скоморох, «Фаворит» – Попов, «Ревізор» – Городовий, «Вовки та вівці» – Слуга, «Ромео і Джульєтта» – Балтазар, «Тарас Бульба» – Андрій, Козак, «Будинок на кордоні» – Тесть, «Одруження Фігаро» – Слуга, «Тато в кубі» – Хлопець, «Дзвінок з минулого» – Перехожий, «Труффальдіно» – Другий слуга готелю, «Понтій Пілат» – Хасід, «Страшна помста» – Кобзар, «Три мушкетери» – Портос, «Звідки беруться діти» – Тимофій, «Свіччине весілля» – Сліпий, «Вечірка в стилі джаз» – Гангстер та інші. А також у дитячих виставах: «Антошка і гармошка», «Все шкереберть», «Баба Яга и другие», «Планета факірів», «Бременские музыканты», «Буратино» (за першої постановки вистави – Карабас, за другої – тато Карло), «Приключения Пеппи и Знайки» (Знайка, Леший), «Рукавичка» (роль Півника) тощо.

Наразі Андрія Кобелєва запрошують до участі у виставах у разовому порядку. Наразі задіяний у виставах: «Херсонські манси» – Семен Михайлович Будьонний.

Він є діючим художником рекламного відділу театру, художником-постановником спектаклів «Сюрприз», «Антошка і гармошка», «Торба для коханої жінки», «Музична веселка».

Знімався у кіно. Зокрема, у стрічці Кіри Муратової «Второстепенные люди». Також взяв участь у спільному проєкті театру та міського телебачення – «Канотье».

Андрій Кобєлєв Андрій Кобєлєв Андрій Кобєлєв Андрій Кобєлєв Андрій Кобєлєв