"Всеукраїнський конкурс до Дня Європи"
06 травня
Всеукраїнський конкурс до Дня Європи

Національним фестивалем «Код Нації» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. 

Метою конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему «Україна - це Європа», музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Подача заявок на конкурс відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com/ з 01.05 по 31.05, оцінювання творчих проєктів по 09.06, а оголошення переможців відбудеться 10 червня на офіційних сторінках фестивалю в соціальних мережах.

Також, для усіх охочих, Освітня платформа фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/ з 01.05 по 24.05, скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та положення на сайті конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/