"Перший показ відновленої «Баби Прісі»"
22 травня
Перший показ відновленої «Баби Прісі»

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша відновив виставу «Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів» режисера й автора пʼєси Павла Арʼє. Репетиції та здача відбулися в приміщенні Миколаївської філії КНУКіМ. Перший показ – у Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії.

Це вистава про дивну сім’ю, яка мешкає в 30-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильської атомної електростанції. Покинуте село неподалік від річки Прип’ять, маленький хутір, глухий кут, тікати нікуди, навкруги ліси та болота...

Показ був премʼєрним для артистів Ольги Бойцової (роль Слави) та Миколи Степаненка (роль Вовчика). Вітаємо їх, а також народну артистку України Олену Галл-Савальську (Баба Пріся), заслужених артистів України Сергія Михайловського (Батько) та Руслана Вишнивецького (Дільничний) і всю постановчу групу. Художниця-постановниця та художниця по костюмах – заслужена художниця України Ольга Гоноболіна, музичне оформлення – Павло Ар’є, художник по світлу – Артем Білозубов, звукорежисер – Ігор Скороход, відеосупровід – Дмитро Галютдінов, помічник режисера – Світлана Іздебська, асистент режисера – заслужений артист України Сергій Михайловський.

«Якби ви знали, що значить для акторів відчути енергію переповненої зали – дякуємо щиро Миколі Берсону та всій його команді за цю можливість. Чекатимемо на ваш уславлений театр в Херсоні, як тільки це стане можливим», – каже директор Херсонського театру Олександр Книга.

Фото: Ігор Єрмолаєв