"«Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру!"
21 травня
«Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру!

20 травня відбулась прем’єра вистави «Моя хата скраю…» на дорослого глядача. Спектакль створений за текстами трьох колишніх наркозалежних, нині – співробітників МАА Херсон. Це вже другий спільний проєкт театру та Асоціації. Нагадаємо, що генеральна репетиція вистави відбулась 1 квітня поточного року.

«Декорація була нібито готова, але не готова. Актори були нібито готові, але не готові. Завжди так буває. І, в принципі, практика, коли ти здаєш виставу, а тоді маєш ще місяць на переосмислення, є дуже позитивною. Ти спокійним оком дивишся на роботу, оцінюєш її та можеш зробити трохи кращою», – зазначив режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

Фото: Вадим Гнідаш

«Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру! «Моя хата скраю…» тепер у репертуарі театру!