"ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА"
ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА

У межах ХХІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» з 6 по 10 вересня відбудеться освітня платформа. У Вас є унікальна можливість відвідати майстер-класи, тренінги, лекції від провідних режисерів, сценаристів, хореографів та коучей. Що на Вас чекає?

Програма освітньої платформи:

6 вересня – майстер-клас для акторів «Пластичний театр» від режисерки Влади Бєлозоренко. Місце проведення – бібліотека ХДУ (універсальна зала-трансформер), час – 15:00.

Реєстрація на захід ⬇️ https://forms.gle/59FdbT8Tc3wcPVm47

 

7 вересня – освітня лекція від Театру 360 градусів про особливості продюсування театру в онлайн. Місце проведення – арт-простір Freedom, час – 14:00-15:00. 

Реєстрація на захід ⬇️ http://surl.li/adhzy

7 вересня – «Марафон 360 хвилин». Від театру до екрану. Готуючись до локдауну. Місце проведення – арт-простір Freedom, час – 15:00 – 20:00. 

Вхід – вільний. 

 

7 вересня – майстер-клас від білоруського драматурга, сценариста, режисера Андрія Курейчика «Як написати найкращу п’єсу в світі?» Місце проведення – бібліотека ХДУ (універсальна зала-трансформер), час – 15:00.

Реєстрація на захід ⬇️  https://forms.gle/hoWTwyNfJ15b83Er8

 

8 вересня – тренінг на тему «Театральний маркетинг, якщо результат вас все ж цікавить» від театрального блогера, сертифікованого коуча, автора, ведучого порталу та інтернет-спільнот «Театральна риболовля» Сергія Винниченка. Місце проведення – бібліотека ХДУ (універсальна зала-трансформер), час – 15:00.

Реєстрація на захід ⬇️  https://forms.gle/NatNAg4cFghAU9Zw5

 

9 вересня – лекція на тему «Театр про який ви не знали. Різні види сучасного театру» від засновниці та директорки «Дикого театру» Ярослави Кравченко. Місце проведення – бібліотека ХДУ (універсальна зала-трансформер), час – 15:00.

Реєстрація на захід ⬇️  https://forms.gle/PtkRbnrpZDXJyvC39

 

 

10 вересня – майстер-клас із пластичного мистецтва від хореографа-постановника, танцюриста Костянтина Томільченка. Місце проведення – велика репетиційна зала ХОАМДТ ім. М.Куліша, час – 11:00 - 17:00.

 

Реєстрація на захід ⬇️  https://forms.gle/vDs3Ckoi5K4rTjuj6